"Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 612 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 846 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 23.12.2016 № 846 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап төрт ай өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 218 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 188-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Салалық бағдарламаларды әзірлеу, іске асыру, мониторингілеу, бағалау және бақылау ережесінде:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Салалық бағдарламаның құрылымы мынадай бөлімдерді қамтиды:
паспорты (негізгі параметрлері);
кіріспе;
ағымдағы жағдайды талдау;
бағдарламаны іске асырудың мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары мен нәтижелер көрсеткіштері;
бағдарламаның негізгі бағыттары, мақсаттары мен міндеттеріне қол жеткізу жолдары, тиісті шаралар;
бағдарламаны іске асыру кезеңдері;
қажетті ресурстар;
бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары.";
мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. "Бағдарламаның негізгі бағыттары, мақсаттары мен міндеттеріне қол жеткізу жолдары, тиісті шаралар" деген бөлімде салалық бағдарламаны іске асыруға жауапты мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдардың қойылған мақсаттар және міндеттерге қол жеткізу жолдары, сондай-ақ көрсетілген мақсаттар мен міндеттерге қол жеткізуді толық көлемде және қажет мерзімде қамтамасыз ететін шаралар кешені келтіріледі.";
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 612. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2016 года № 846
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.12.2016 № 846 (вводится в действие по истечении четырех месяцев со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2010 года № 218 "Об утверждении Правил разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 188) следующие изменение и дополнение:
в Правилах разработки, реализации, проведения мониторинга, оценки и контроля отраслевых программ, утвержденных указанным постановлением:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Структура отраслевой программы содержит следующие разделы:
паспорт (основные параметры);
введение;
анализ текущей ситуации;
цели, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов реализации программы;
основные направления, пути достижения целей и задач программы, соответствующие меры;
этапы реализации программы;
необходимые ресурсы;
план мероприятий по реализации программы.";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. В разделе "Основные направления, пути достижения целей и задач программы, соответствующие меры" приводятся пути достижения государственными органами и иными организациями, ответственными за реализацию отраслевой программы, поставленных целей и задач, а также комплекс мер, который в полном объеме и в нужные сроки обеспечит достижение указанных целей и задач.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов