Қазақстандық кремний (Kaz PV) негізінде күн сәулесінің энергиясын түрлендіру үшін фотоэлектрлік модульдерді пайдаланатын күн электр станцияларының жобалары үшін тіркелген тарифті бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 644 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстандық кремний (Kaz PV) негізінде күн сәулесінің энергиясын түрлендіру үшін жалпы қуаты 37 МВт болатын фотоэлектрлік модульдерді пайдаланатын күн электр станцияларының жобалары үшін 70 теңге/кВтсағ. мөлшеріндегі тіркелген тариф бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

Об утверждении фиксированного тарифа для проектов солнечных электрических станций, использующих фотоэлектрические модули на основе казахстанского кремния (Kaz PV), для преобразования энергии солнечного излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2014 года № 644
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить фиксированный тариф в размере 70 тенге/кВтч для проектов солнечных электрических станций, использующих фотоэлектрические модули на основе казахстанского кремния (Kaz PV) суммарной мощностью 37 МВт, для преобразования энергии солнечного излучения.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов