Рентабельділігі төмен кен орындары санатына жатқызылған пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлерi кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 651 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 569 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.09.2018 № 569 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының Кодексi 307-бабының 4-тармағына және "Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлерiнiң кен орнын (кен орындарының бiр тобын, кен орнының бiр бөлiгiн) рентабельділігі төмен санатқа жатқызу және пайдалы қазбаларды өндiруге арналған салық бөлігінде салық салу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1379 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған Рентабельділігі төмен кен орындары санатына жатқызылған пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлерi кен орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің) тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 13 маусымдағы
№ 651 қаулысымен
бекітілген
Рентабельділігі төмен кен орындары санатына жатқызылған пайдалы
қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлерi кен
орындарының (кен орындары тобының, кен орнының бір бөлігінің)
тізбесі

Об утверждении перечня месторождений (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, отнесенных к категории низкорентабельных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 651. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2018 года № 569 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.09.2018 № 569 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 307 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1379 "Об утверждении Правил отнесения месторождения (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, к категории низкорентабельных и налогообложения в части налога на добычу полезных ископаемых" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень месторождений (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, отнесенных к категории низкорентабельных.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2014 года № 651
Перечень месторождений (группы месторождений, части
месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за
исключением общераспространенных, отнесенных к категории
низкорентабельных