"Астана қаласына 2010 жылы республикалық бюджеттен тұрғын үй құрылысына берілген бюджеттік кредиттерді қайта құрылымдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 мамырдағы № 514 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 714 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласына 2010 жылы республикалық бюджеттен тұрғын үй құрылысына берілген бюджеттік кредиттерді қайта құрылымдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 мамырдағы № 514 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацындағы «2010 жылғы 7 желтоқсандағы» деген сөздер «2009 жылғы 7 желтоқсандағы» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2013 года № 514 "О реструктуризации бюджетного кредита, выданного из республиканского бюджета в 2010 году городу Астане на строительство жилья"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 714
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2013 года № 514 «О реструктуризации бюджетного кредита, выданного из республиканского бюджета в 2010 году городу Астане на строительство жилья» следующее изменение:
в абзаце первом пункта 1 слова «7 декабря 2010 года» заменить словами «7 декабря 2009 года».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов