"1999 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы Тауарларды (жұмыстарды) экспорттау және импорттау кезiнде жанама салықтарды өндiрiп алудың принциптері туралы келiсiмнiң қолданысын тоқтату туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 729 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«1999 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы Тауарларды (жұмыстарды) экспорттау және импорттау кезiнде жанама салықтарды өндiрiп алудың принциптері туралы келiсiмнiң қолданысын тоқтату туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы хаттаманы ратификациялау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ 1999 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi
мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы Тауарларды
(жұмыстарды) экспорттау және импорттау кезiнде жанама
салықтарды өндiрiп алудың принциптері туралы келiсiмнiң
қолданысын тоқтату туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi
мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы
хаттаманы ратификациялау туралы
1999 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы Тауарларды (жұмыстарды) экспорттау және импорттау кезінде жанама салықтарды өндiрiп алудың принциптері туралы келiсiмнiң қолданысын тоқтату туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Беларусь Республикасының Үкiметi арасындағы 2011 жылғы 8 қарашада Астана қаласында жасалған хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
1999 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі
мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы Тауарларды
(жұмыстарды) экспорттау және импорттау кезінде жанама
салықтарды өндіріп алудың принциптері туралы келісімнің
қолданысын тоқтату туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі
мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь Республикасының Үкіметі,
2007 жылғы 6 қазандағы Бірыңғай кеден аумағын құру және кедендік одақты қалыптастыру туралы шартты,
2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарларды, жұмыстарды орындаудың, қызмет көрсетулердің экспортты мен импортты кезінде жанама салықтарды алу қағидаттары туралы келісімді басшылыққа ала отырып,
төмендегілер туралы келісті:

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о прекращении действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ) от 2 февраля 1999 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 729
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О ратификации Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о прекращении действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ) от 2 февраля 1999 года».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Протокола между Правительством Республики
Казахстан и Правительством Республики Беларусь о прекращении
действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Республики Беларусь о принципах взимания
косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ) от 2
февраля 1999 года
Ратифицировать Протокол между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о прекращении действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ) от 2 февраля 1999 года, совершенный в городе Астане 8 ноября 2011 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРОТОКОЛ
между Правительством Республики Казахстан и Правительством
Республики Беларусь о прекращении действия Соглашения между
Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики
Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и
импорте товаров (работ) от 2 февраля 1999 года
Правительство Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь, именуемые в дальнейшем Сторонами,
руководствуясь Договором о создании единой таможенной территории и формировании Таможенного союза от 6 октября 2007 года,
Соглашением о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в Таможенном союзе от 25 января 2008 года,
согласились о нижеследующем:

1-бап
Тараптар 1999 жылғы 2 ақпандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Беларусь Республикасының Үкіметі арасындағы Тауарларды (жұмыстарды) экспорттау және импорттау кезінде жанама салықтарды өндіріп алудың принциптері туралы келісімнің қолданысын тоқтатады.
2-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалғаны туралы Тараптардың соңғы жазбаша хабарламасы дипломатиялық арналар арқылы алынған күнінен бастап күшіне енеді.
3-бап
Осы Хаттама 2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарларды, жұмыстарды орындаудың, қызмет көрсетулердің экспортты мен импортты кезінде жанама салықтарды алу қағидаттары туралы келісімнің күшіне енген күнінен бастап уақытша қолданылады.
2011 жылғы 8 қарашада Астана қаласында әрқайсысы қазақ және орыс тілдерінде екі данада жасалды әрі барлық мәтіндердің күші бірдей.
Қазақстан Республикасының             Беларусь Республикасының
Үкіметі үшін                          Үкіметі үшін

Статья 1
Стороны прекращают действие Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Беларусь о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров (работ) от 2 февраля 1999 года.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения по дипломатическим каналам последнего письменного уведомления Сторон о выполнении внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Статья 3
Настоящий Протокол временного применяется с даты вступления в силу Соглашения о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в Таможенном союзе от 25 января 2008 года
Совершенно в городе Астана 8 ноября 2011 года в двух экземплярах, каждый на казахском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Республики Беларусь