"Оралмандарды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 248 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 783 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 83 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.02.2016 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Баспасөз релизі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Оралмандарды қоныстандыру үшін өңірлерді айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 248 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасыны
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 783 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ 248 қаулысымен
бекітілген
Оралмандарды қоныстандыруға арналған өңірлер
1. Ақмола облысы
2. Ақтөбе облысы
3. Алматы облысы
4. Атырау облысы
5. Шығыс Қазақстан облысы
6. Жамбыл облысы
7. Батыс Қазақстан облысы
8. Қарағанды облысы
9. Қостанай облысы
10. Қызылорда облысы
11. Маңғыстау облысы
12. Павлодар облысы
13. Солтүстік Қазақстан облысы
14. Оңтүстік Қазақстан облысы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 248 "Об определении регионов для расселения оралманов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2014 года № 783. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 83
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.02.2016 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 248 «Об определении регионов для расселения оралманов» следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 2014 года № 783
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2014 года № 248
Регионы для расселения оралманов
1. Акмолинская область
2. Актюбинская область
3. Алматинская область
4. Атырауская область
5. Восточно-Казахстанская область
6. Жамбылская область
7. Западно-Казахстанская область
8. Карагандинская область
9. Костанайская область
10. Кызылординская область
11. Мангистауская область
12. Павлодарская область
13. Северо-Казахстанская область
14. Южно-Казахстанская область