Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 871 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 19-бабына, «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне Шығыс Қазақстан облысының әкімдігіне аудару үшін 2014 жылғы 29 тамызда Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында өтетін «Невада-Семей» халықаралық ядролық сынаққа қарсы қозғалысының 25 жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындауға және оны өткізуге 2014 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен ағымдағы нысаналы трансферт түрінде 69520133 (алпыс тоғыз миллион бес жүз жиырма мың бір жүз отыз үш) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2014.11.28 № 1257 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкімі 2014 жылғы 1 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуы жөнінде есеп берсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2014.11.28 № 1257 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 871
В соответствии со статьей 19 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству культуры и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, средства в сумме 69520133 (шестьдесят девять миллионов пятьсот двадцать тысяч сто тридцать три) тенге для перечисления акимату Восточно-Казахстанской области в виде целевых текущих трансфертов на подготовку и проведение Международной конференции, посвященной 25-летию международного антиядерного движения «Невада-Семей», 29 августа 2014 года в городе Семей Восточно-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 28.11.2014 № 1257.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Восточно-Казахстанской области в срок до 1 декабря 2014 года представить в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 28.11.2014 № 1257.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов