"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № 951 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақтөбе қаласы, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 1900-учаске мекенжайындағы республикалық мүлік «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының (бұдан әрі – Қор) орналастырылатын акцияларын төлеуге заңнамада белгіленген тәртіппен берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қормен (келісім бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 26 тамыздағы
№ 951 қаулысына
қосымша
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілетін мемлекеттік мүліктің тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
1
2
3
1
Ақтөбе қаласындағы «Ақжар-2» ҚС 220/110/35/10 Кв, оның ішінде «Өлке» ҚС-ға ЖЖ-220 кВ ұяшығы
Мүліктік- техникалық кешен
2
Жер учаскесі

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2014 года № 951
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке в оплату размещаемых акций акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына» (далее - Фонд) республиканское имущество, находящееся по адресу: город Актобе, жилой массив Акжар-2, участок 1900, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Фондом принять меры, вытекающие из настоящего, постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2014 года № 951
Перечень государственного имущества, передаваемого в оплату
размещаемых акций акционерного общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Қазына»
№ п/п
Наименование имущества
Единица измерения
1
2
3
1
ПС 220/110/35/10 Кв «Акжар-2» в г. Актобе, в том числе ячейка ВЛ-220 кВ на Пс «Ульке»
Имущественно-
технический комплекс
2
Земельный участок

8,7309 гектар
3
ЖЖ-1, ЖЖ-2 тіректері астындағы жер учаскелері
1,2692 гектар
4
ЖЖ № 1 «Ақжар-2»-«Өлке» 26,4 км
Мүліктік- техникалық кешен
5
«Ақтөбе» - «Кемпірсай» ЖЖ қимасы ЖЖ № 2, «Ақжар-2» ҚС-ға ЖЖ-220 кВ кіру-шығу 5,3 км
Мүліктік- техникалық кешен

8,7309 гектар
3
Земельные участки под опоры ВЛ-1, ВЛ-2
1,2692 гектар
4
ВЛ № 1 «Акжар-2»-«Ульке» 26,4 км
Имущественно-
технический комплекс
5
ВЛ № 2 разрез ВЛ «Актюбинская»-«Кемпирсай», заход-выход ВЛ-220 кВ на ПС «Акжар-2», 5,3 км
Имущественно-
технический комплекс