Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 1140 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 1192 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 817-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасының құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкері өзінің қызметтік міндеттерін атқару кезеңінде мертіккен кезде, сондай-ақ ол қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда оның алуына құқығы бар біржолғы өтемақы төлеу қағидалары;";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының құқық қорғау органының қызметкері өзінің қызметтік міндеттерін атқару кезеңінде мертіккен кезде, сондай-ақ ол қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда оның алуына құқығы бар біржолғы өтемақы төлеу қағидасы, осы қауылға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының құқық қорғау органының қызметкері өзінің қызметтік міндеттерін атқару кезеңінде мертіккен кезде, сондай-ақ ол қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда оның алуына құқығы бар біржолғы өтемақы төлеу қағидаларына 1, 2-қосымшылар, осы қауылға 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарға зейнеткерлікке шыққан кезде әлеуметтік қамсыздандыруды, барлық жеңілдіктер мен артықшылықтарды сақтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1597 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 66-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарға зейнеткерлікке шыққан кезде әлеуметтік қамсыздандыруды, барлық жеңілдіктер мен артықшылықтарды сақтау қағидасында:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 1140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 1192 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 817):
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) Правила выплаты единовременной компенсации при получении увечья сотрудником правоохранительного органа Республики Казахстан, государственной фельдъегерской службы, в период исполнения им служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право на ее получение;";
Правила выплаты единовременной компенсации при получении увечья сотрудником правоохранительного органа Республики Казахстан в период исполнения им служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право на ее получение, утвержденных указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложения 1, 2 к Правилам выплаты единовременной компенсации при получении увечья сотрудником правоохранительного органа Республики Казахстан в период исполнения им служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право на ее получение, изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3 к настоящему постановлению.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1597 "Об утверждении Правил сохранения социального обеспечения, всех льгот и преимуществ при выходе на пенсию лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 66):
в Правилах сохранения социального обеспечения, всех льгот и преимуществ при выходе на пенсию лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, утвержденных указанным постановлением:

2-тармағының 4), 5) тармақшылары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) белгіленген арнаулы атақ немесе сыныптық шен - арнаулы атақтар және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылу сәтіндегі құқық қорғау органы, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерінің арнаулы атағы немесе сыныптық шені;
5) қызметті өткерудің шекті жасы - құқық қорғау органдары, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлерінің құқық қорғау қызметінде болудың шекті жасына сай келетін арнаулы атақтар және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылу сәтінде белгіленген арнаулы атағы, сыныптық шені бойынша жасы."
3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қағидалар арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған және құқық қорғау органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет мемлекеттік әкімшілік немесе азаматтық қызметшілер лауазымдарында жұмыс істеуін жалғастырып отырған адамдарға қолданылады.";
4-тармағының бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдар жойылу сәтінде соңғы қызмет атқарған жері бойынша құқық қорғау органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет зейнеткерлікке шыққан кезде қызметкердің Т.А.Ә. лауазымын, атағын, ақшалай үлесін, әлеуметтік қамсыздандыруын, барлық жеңілдіктер мен артықшылықтарды міндетті түрде көрсете отырып, жетекшінің немесе уәкілетті жетекшінің тиісті бұйрығын шығару арқылы міндетті тіркелуге жатады.";
7-тармағының 3-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) белгіленген лауазымдық айлықақыны сақтау туралы шешім тиісті құқық қорғау органы (мекеме), мемлекеттік фельдъегерлік қызмет басшысының бұйрығымен ресімделеді;";
8-тармақта:
бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарға зейнеткерлікке шыққан кезде құқық қорғау органдары, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерлері үшін заңнамада көзделген барлық жеңілдіктер мен артықшылықтар сақталады:";
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) еңбек сіңірген жылдарына сәйкес зейнетақы төлемдерін:
әскери қызметте, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарындағы, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметте кемiнде жиырма бес жыл еңбек сiңiргендер, арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылу сәтінде арнайы атағы, сыныптық шені бойынша белгіленген құқық қорғау қызметінде болудың шектi жасына сәйкес келетін жасқа толғандар, не штаттың қысқартылуына, өз еркі немесе денсаулық жағдайы бойынша шығарылғандар;
құқығы жойылу сәтінде құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтің орта, аға және жоғары басшы құрамындағы адамдар, арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылу сәтінде арнайы атағы, сыныптық шені бойынша белгіленген құқық қорғау қызметінде мемлекеттік фельдъегерлік қызметінде болудың шектi жасына сәйкес келетін жасқа толған не штаттың қысқартылуына немесе денсаулық жағдайы бойынша жұмыстан шығарылған, жиырма бес жыл және одан жоғары жалпы еңбек өтілі бар, оның кемінде он екі жыл және алты айы үздіксіз әскери қызмет, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарындағы, мемлекеттік фельдъегерлік қызметтегі қызмет құрайтын адамдар алуға құқылы;";
3) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"күнтізбелік 10 жылдан жоғары еңбек сіңірген жылдары барларға және құқық қорғау органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметте болудың шекті жасына жеткендерге, денсаулығының жағдайына немесе штаттың қысқартылуына байланысты:";
5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) құқық қорғау органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметте олардың шекті жасына жеткендердің қызметтен шығуына, денсаулық жағдайына немесе штаттың қысқартылуына байланысты біржолғы жәрдемақы мөлшері күнтізбелік есептеуде зейнетақыны тағайындау кезінде есепке алынатын еңбек сіңірген жылдарына байланысты анықталады.";
11-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

подпункты 4) и 5) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"4) зафиксированное специальное звание или классный чин - специальное звание или классный чин сотрудника правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы, на момент упразднения права иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду;
5) предельный возраст состояния на службе - возраст по зафиксированному специальному званию, классному чину на момент упразднения права иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду, который соответствует предельному возрасту состояния на правоохранительной службе, государственной фельдъегерской службе, для сотрудников правоохранительных органов и государственной фельдъегерской службы.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Правила распространяются на лиц, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, и продолжающих работать в правоохранительных органах или в государственной фельдъегерской службе на должностях административных государственных или гражданских служащих.";
часть первую пункта 4 изложить в следующей редакции:
"4. Лица, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, подлежат обязательной регистрации в правоохранительных органах, в государственной фельдъегерской службе по последнему месту прохождения службы на момент упразднения посредством издания соответствующего приказа руководителя или уполномоченного руководителя с обязательным указанием Ф.И.О. сотрудника, должности, звания, денежного довольствия, имевшегося социального обеспечения, всех льгот и преимуществ при выходе на пенсию.";
подпункт 3) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"3) решение о сохранении зафиксированного должностного оклада оформляется приказом руководителя соответствующего правоохранительного органа (учреждения), государственной фельдъегерской службы;";
в пункте 8:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"8. Лицам, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, сохраняются все льготы и преимущества при выходе на пенсию, предусмотренные законодательством для сотрудников правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы:";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) право на пенсионные выплаты за выслугу лет:
имеющие выслугу на воинской службе, службе в специальных государственных и правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе не менее двадцати пяти лет, достигшие возраста, соответствующего предельному возрасту состояния на правоохранительной службе, государственной фельдъегерской службе, зафиксированному по специальному званию, классному чину на момент упразднения права иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду, либо уволенные по сокращению штатов, собственному желанию или состоянию здоровья;
из числа лиц среднего, старшего и высшего начальствующего состава правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы на момент упразднения права, достигшие возраста, соответствующего предельному возрасту состояния на правоохранительной службе, государственной фельдъегерской службе, зафиксированному по специальному званию, классному чину на момент упразднения права иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду, либо уволенные по сокращению штатов или состоянию здоровья, имеющие общий трудовой стаж двадцать пять лет и более, из которых не менее двенадцати лет и шести месяцев составляют непрерывная воинская служба, служба в специальных государственных и правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе;";
абзац третий подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"имеющим выслугу более 10 календарных лет и достигшим предельного возраста пребывания на службе в правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе, по состоянию здоровья или в связи с сокращением штатов:";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) размер выплаты единовременного пособия в связи с увольнением со службы достигших предельного возраста пребывания на службе в правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе, состоянию здоровья или сокращению штатов определяется в зависимости от выслуги лет, учитываемой при назначении пенсии в календарном исчислении.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

"11. Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарға құқық қорғау органдар, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет желісі бойынша еңбек сіңірген жылдары зейнетақы тағайындау кезінде, сондай-ақ олардың отбасы мүшелеріне тиісті мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында медициналық қызмет көрсету және санаториялық-курорттық емделу құқығы сақталады.";
14-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) құқық қорғау органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет кез келген басқа лауазымдарға кадрлық орын ауыстырған;";
15-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Құқық қорғау органдары, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет осы Қағидаларда көрсетілген адамдар тіркеу туралы берілген анықтамалар туралы мәліметтерді Т.А.Ә, ЖСН көрсете отырып салық органдарына ұсынады.";
көрсетілген Қағидасының қосымшасы осы қауылға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 20 қазандағы
№ 1192 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының құқық қорғау органының қызметкері өзінің қызметтік
міндеттерін атқару кезінде мертіккен кезде, сондай-ақ ол қаза тапқан (қайтыс болған)
жағдайда оның алуына құқығы бар біржолғы өтемақыны төлеу қағидалары
1. Осы Қағидалар "Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасының құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкері өзінің қызметтік міндеттерін атқару кезінде мертіккен кезде, сондай-ақ ол қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда оның алуына құқығы бар біржолғы өтемақыны төлеу тәртібін айқындайды.
2. Біржолғы өтемақыны төлеу құқық қорғау органының мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкеріне не оны алуға құқығы бар адамға мынадай жағдайларда жүргізіледі:

"11. Лицам, права которых иметь специальные звания и классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, при назначении пенсии по выслуге лет по линии правоохранительных органов и государственной фельдъегерской службы, а также членам их семей сохраняется право на медицинское обслуживание и санаторно-курортное лечение в соответствующих государственных организациях здравоохранения.";
подпункт 1) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"1) кадрового перемещения их на любые другие должности в правоохранительных органах, государственной фельдъегерской службе;";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Правоохранительные органы, государственная фельдъегерская служба представляют в налоговые органы сведения о выданных справках о регистрации лиц, указанных в настоящих Правилах, с указанием Ф.И.О., ИИН.";
приложение к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 733 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 октября 2011 года № 1192
Правила
выплаты единовременной компенсации при получении увечья
сотрудником правоохранительного органа Республики Казахстан,
государственной фельдъегерской службы в период исполнения им
служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти)
лицам, имеющим право на ее получение
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" и определяет порядок выплаты единовременной компенсации при получении увечья сотрудником правоохранительного органа Республики Казахстан, государственной фельдъегерской службы в период исполнения им служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право на ее получение.
2. Выплата единовременной компенсации производится сотруднику правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы или лицам, имеющим право на ее получение в следующих случаях:

1) құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкері қызметтік міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда не орындалуы міндетті қызметтік міндеттерін атқару кезінде алған жарақат салдарынан қызметтен босатылғаннан кейінгі бір жыл ішінде;
2) құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкеріне қызметтік міндеттерін атқару кезінде мертіккен (жарақат алған, жараланған, контузия алған) жағдайда, науқастануы салдарынан болған мүгедектік белгіленгенде;
3) құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкері қызметтік міндеттерін атқару кезінде мүгедектікке соқтырмайтын ауыр немесе жеңіл зақымданған (жарақат алған, жараланған, контузия алған) жағдайда.
3. Біржолғы өтемақыны алу үшін құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкері немесе оны алуға құқығы бар адам қызметкердің қызмет өткеру орны бойынша құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қаржы бөлімшесіне (бұдан әрі - қаржы бөлімшесі) мынадай құжаттарды ресімдеп, ұсынады:
1) қызметкер қызметтік міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) не орындалуы міндетті қызметтік міндеттерін атқару кезінде алған жарақаты салдарынан қызметтен босатылғаннан кейін бір жыл ішінде қайтыс болған жағдайда:
осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес өтініш;
қайтыс болғандығы туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі;
қаза болған (қайтыс болған) тұлғаның қызмет өткерген орнынан берілген қаза болуының (қайтыс болуының) жағдаяттары туралы қорытындының көшірмесі;
егер төлемақыны алуға өтініш беруші қаза тапқан (қайтыс болған) тұлғаның мұрагері болып табылса, мұраға құқығы туралы куәлік;
қаза тапқан (қайтыс болған) тұлғаның қаза тапқан (қайтыс болған) күнгі ақшалай үлесі туралы қаржы бөлімшесінің анықтамасы.
Бұдан басқа, Осы Қағидалардың 2-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген оқиғалар туындаған кезде денсаулығына келтірілген зақымның салдарынан бір жыл өтпей қайтыс болған қызметкердің қаза табу (қайтыс болу) фактісі бойынша әскери-дәрігерлік комиссияның (бұдан әрі - ӘДК) қорытындысы ұсынылады;
2) қызметкерге осы Қағиданың 2-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген оқиғалар туындаған кезде денсаулығына келтірілген зақымнан болған мүгедектікті белгілеу кезінде:
осы Қағидалардағы 1-қосымшаға сәйкес өтініш;
қызметкердің қызмет өткерген жерінен берілген мертігу (жарақат алу, жаралану, контузия алу), науқастану жағдайлары туралы қорытындының көшірмесі;
ӘДК-ның мөрімен куәландырылған денсаулыққа келтірілген зақымның фактісін растайтын ӘДК берген қорытындының көшірмесі;
қызметкердің мертігу (жарақат алу, жаралану, контузия алу), науқастану болған күнгі ақшалай үлесі туралы қаржы бөлімшесінің анықтамасы;
мүгедектік туралы анықтаманың көшірмесі;

1) в случае гибели (смерти) сотрудника правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы при исполнении служебных обязанностей либо в течение года после увольнения со службы вследствие травмы, полученной при исполнении обязательных для исполнения служебных обязанностей;
2) при установлении сотруднику правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы инвалидности, наступившей в результате увечья (травмы, ранения, контузии), заболевания, полученных при исполнении служебных обязанностей;
3) в случае получения сотрудником правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы при исполнении служебных обязанностей тяжелого или легкого увечья (травмы, ранения, контузии), не повлекшего инвалидности.
3. Для получения единовременной компенсации сотрудник правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы или лица, имеющие право на ее получение, оформляют и представляют в финансовое подразделение правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы по месту прохождения службы сотрудника (далее - финансовое подразделение) следующие документы:
1) в случае гибели (смерти) сотрудника в период исполнения им служебных обязанностей, либо умершего в течение года после увольнения со службы вследствие травмы, полученной при исполнении обязательных для исполнения служебных обязанностей:
заявление согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
копию свидетельства о смерти, заверенную нотариально;
копию заключения с места прохождения службы погибшего (умершего) об обстоятельствах гибели (смерти);
свидетельство о праве на наследство, если обратившийся за выплатой является наследником погибшего (умершего);
справку финансового подразделения о денежном содержании погибшего (умершего) на день гибели (смерти).
По факту гибели (смерти) сотрудника, умершего до истечения одного года вследствие повреждения здоровья при наступлении событий, указанных в подпункте 1) пункта 2 настоящих Правил, кроме того, представляется заключение военно-врачебной комиссии (далее - ВВК);
2) при установлении сотруднику инвалидности, наступившей от повреждения здоровья при наступлении событий, указанных в подпункте 2) пункта 2 настоящих Правил:
заявление согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
копию заключения с места прохождения службы сотрудника об обстоятельствах получения увечья (травмы, ранения, контузии), заболевания;
копию заключения, выданного ВВК, подтверждающего факт повреждения здоровья, заверенную печатью данной ВВК;
справку финансового подразделения о денежном содержании сотрудника на день получения увечья (травмы, ранения, контузии), заболевания;
копию справки об инвалидности;

3) қызметкер осы Қағидалардың 2-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген оқиғалар туындаған кезде денсаулығына келтірілген ауыр немесе жеңіл зақым алған жағдайда:
осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес өтініш;
қызметкердің қызмет өткерген жерінен ауыр немесе жеңіл зақым алған жағдаяттары туралы қорытындының көшірмесі;
емдеу-профилактикалық мекеменің не ӘДК-ның денсаулыққа келтірілген зақымның ауырлығы туралы анықтамасы;
қызметкердің оқиға болған күнгі ақшалай үлесі туралы қаржы бөлімшесінің анықтамасы.
4. Қызметкер немесе біржолғы өтемақы алуға құқығы бар адам өтемақы төлеу туралы өтініш жасаған кезде қаржы бөлімшесі осы Қағиданың 3-тармағында көрсетілген құжаттар ресімделуінің толықтығы мен дұрыстығын тексереді және мекеме басшысының атына ресімделген өтінішті 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы құқық қорғау органының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкері қызметтік міндеттерін атқару кезінде мертіккен жағдайда төленетін, сондай-ақ ол қаза тапқан (қайтыс болған) жағдайда өтемақы алуға құқығы бар адамдарға берілетін біржолғы өтемақыны төлеуге өтініштерді тіркеу журналында тіркейді. Осы Қағиданың 3-тармағында көрсетілген тиісті құжаттар толық ұсынылмаған жағдайда өтініш тіркелуге жатпайды.
5. Егер құқық қорғау органы, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерінің қызметтік міндеттерін атқарумен байланысы жоқ жағдайлар салдарынан қаза табуы (қайтыс болуы), жарақаттануы, жаралануы (зақымдануы), науқастануы заңнамада белгіленген тәртіппен дәлелденсе, тиісті құжаттар ресімделмейді және біржолғы өтемақы төленбейді.
6. Біржолғы өтемақы төлеуді басшының не уәкілетті органның, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет шешімі негізінде қаржы бөлімшесі республикалық және жергілікті бюджеттерде осы мақсатқа көзделген қаражат есебінен Қазақстан Республикасы аумағындағы екінші деңгейдегі банктегі алушының жеке шотына аудару жолымен, сондай-ақ пошта арқылы өтініш берілген сәттен бастап екі ай ішінде алушының жеке шотына аудару жолымен жүргізеді.
Кәмелетке толмаған алушыға біржолғы өтемақыны төлеу бұл туралы қамқоршылық және қорғаншылық органдарына, сондай-ақ оның заңды өкілдеріне өтініш берілген сәттен бастап екі ай ішінде бір мезгілде хабарлай отырып, оның тұрғылықты жері бойынша екінші деңгейдегі банктегі тек оның жеке шотына аудару жолымен жүргізіледі.

3) в случае получения сотрудником тяжелого или легкого повреждения здоровья при наступлении событий, указанных в подпункте 3) пункта 2 настоящих Правил:
заявление согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
копию заключения с места прохождения службы сотрудника об обстоятельствах получения тяжелого или легкого увечья;
справку лечебно-профилактического учреждения, либо ВВК о тяжести полученного повреждения здоровью;
справку финансового подразделения о денежном содержании сотрудника на день наступления события.
4. При обращении сотрудника правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы или лиц, имеющих право на получение единовременной компенсации, с заявлением о выплате компенсации финансовое подразделение проверяет полноту и правильность оформления документов, указанных в пункте 3 настоящих Правил, и регистрирует заявление, оформленное на имя руководителя правоохранительного органа или государственной фельдъегерской службы, в журнале регистрации заявлений на выплату единовременных компенсаций при получении увечья сотрудником правоохранительного органа Республики Казахстан, государственной фельдъегерской службы в период исполнения им служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право на ее получение согласно приложению 2. В случае неполного представления соответствующих документов, указанных в пункте 3 настоящих Правил, заявление не подлежит регистрации.
5. Соответствующие документы не оформляются и единовременная компенсация не выплачивается, если в установленном законодательством порядке доказано, что гибель (смерть), травма, ранение (увечье), заболевание сотрудника правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы наступили в связи с обстоятельствами, не связанными с исполнением служебных обязанностей.
6. Выплата единовременной компенсации производится финансовым подразделением на основании решения руководителя правоохранительного органа, государственной фельдъегерской службы за счет средств, предусмотренных в республиканском и местном бюджетах на эти цели, путем перечисления на лицевой счет получателя в банке второго уровня в пределах Республики Казахстан, а также перевода их по почте в течение двух месяцев с момента подачи заявления.
Несовершеннолетнему получателю выплата единовременной компенсации производится только путем перечисления на его лицевой счет в банке второго уровня по месту жительства с одновременным уведомлением об этом органов опеки и попечительства, а также его законных представителей в течение двух месяцев с момента подачи заявления.

7. Құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет кадр қызметтері қызметкерлерге немесе өтемақы алуға құқығы бар адамдарға біржолғы өтемақы төлеу туралы өтініштерді қаржы бөлімшелеріне беру қажеттілігі туралы міндетті түрде жазбаша хабарлайды.
8. Қызметкерлердің қаза табуы (қайтыс болуы) немесе зақымдануы жағдайындағы зиянды өтеу бойынша жұмысқа жалпы басшылық етуді құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет кадр және қаржы қызметтері жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының
құқық қорғау органының,
мемлекеттік фельдъегерлік
қызмет қызметкері өзінің
қызметтік міндеттерін атқару
кезінде мертіккен кезде,
сондай-ақ ол қаза
тапқан (қайтыс болған)
жағдайда оның алуына
құқығы бар біржолғы
өтемақыны төлеу қағидасына
1-қосымша
Кімге________________________________
(құқық қорғау органы басшысының
лауазымы, арнайы атағы немесе сыныптық
шені, тегі, аты-жөні)
кімнен_______________________________
(өтініш берушінің тегі, аты-жөні)
___________________________мекен-жайы
бойынша тұратын өтініш жасаушының
ЖСН №________________________________
Біржолғы өтемақы төлеуге арналған өтініш
Сізден __________________________________________________________
(залалдың орны толтырылуы тиіс оқиғаның сипаты көрсетіледі)
байланысты маған біржолғы өтемақы төлеуіңізді өтінемін.
Маған тиісті соманы ____________________________________________
_____________________________________________________________________
(банктің атауы, банктің БСН-і, банктің МФО-сы, алушының жеке есеп шотының
№ немесе оның байланыс Бөлімшесі арқылы аудару жағдайында оның мекен-жайы)
Өтінішке мынадай құжаттарды:
1. __________________________
2. __________________________
3. __________________________
4. __________________________ қоса беріп отырмын.
Өтініш иесінің қолы ___________
201_ жылғы "___" ____________
Құжаттар 201_ жылғы "__" ___________ қабылданды.
Қолы ______________________
(құжаттарды қабылдаған адамның қолы)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасының
құқық қорғау органының,
мемлекеттік фельдъегерлік
қызмет қызметкері өзінің
қызметтік міндеттерін атқару
кезінде мертіккен кезде,
сондай-ақ ол қаза
тапқан (қайтыс болған)
жағдайда оның
алуына құқығы бар біржолғы
өтемақыны төлеу қағидасына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарының, мемлекеттік фельдъегерлік
қызмет қызметкері қызметтік міндеттерін немесе қызметтік борышын атқару кезеңінде
қаза тапқан (қайтыс болған) немесе мертіккен жағдайда оған біржолғы өтемақы төлеуге
арналған өтініштерді тіркеу
ЖУРНАЛЫ
Мертіккен қызметкерді, оның ішінде қайтыс болған адамның тегі, аты-жөні, және оның мекен-жайы
Қайтыс болған қызметкердің асырауындағының, мұрагерінің Т.А.Ә. және оның мекен-жайы
Залалдың орнын толтыру себебі (қаза болу, мүгедектігі, ауыр немесе жеңіл мертігу)
Біржолғы өтемақы сомасы
Төлем құжатының № мен күні
Егер өтінішті тіркеуде бас тартылса онда бас тартудың себебі
1
2
3
4
5
6
7
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
4 қосымша
Арнаулы атақтарды және
сыныптық шендерді иелену,
сондай-ақ нысанды
киім киіп жүру құқықтары
жойылған адамдарға
зейнеткерлікке шыққан кезде
әлеуметтік қамсыздандыруды,
барлық жеңілдіктер мен
артықшылықтарды сақтау
қағидаларына қосымша
Құқық қорғау органдары, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет желісі бойынша
зейнеткерлікке шыққан кезде әлеуметтік қамтамасыз етуді, барлық жеңілдіктер мен
артықшылықтарды сақтай отырып, арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді
иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқықтары жойылған адамдарды тіркеу
туралы
АНЫҚТАМА
___________________________ берілді
(мемлекеттік органның, бөлімшенің атауы)

7. Кадровые службы правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы в обязательном порядке письменно ставят в известность сотрудников или лиц, имеющих право на получение компенсации, о необходимости подачи заявлений о выплате единовременной компенсации в финансовое подразделение.
8. Общее руководство работой по возмещению ущерба в случае гибели (смерти) или увечья сотрудников осуществляется кадровыми и финансовыми службами правоохранительных органов, государственной фельдъегерской службы.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Приложение 1
к Правилам выплаты единовременной компенсации
при получении увечья сотрудником
правоохранительного органа Республики Казахстан,
государственной фельдъегерской службы в период
исполнения им служебных обязанностей, а также в
случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право
на ее получение
Кому __________________________________
_______________________________________
(должность, специальное звание или классный чин,
Ф.И.О. руководителя правоохранительного органа)
от _____________________________________
(фамилия, имя, отчество обращающегося)
проживающего по адресу:
______________________________________
ИИН № ________________________________
Заявление
на выплату единовременной компенсации
Прошу Вас выплатить мне единовременную компенсацию в связи с
_____________________________________________________________________
(указывается характер события, по которому должен быть возмещен ущерб)
Причитающуюся мне сумму прошу перечислить _____________________
_____________________________________________________________________
(указывается название банка, БИН банка, БИК банка, № лицевого счета
получателя или его адрес в случае перевода через отделения связи)
К заявлению прилагаю следующие документы:
1. ________________________
2. ________________________
3. ________________________
4. ________________________
Подпись заявителя ______________ "___" ___________ 20___ г.
Документы приняты "__" ________ 20___ г. Подпись ______________
(подпись лица, принявшего документы)
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Приложение 2
к Правилам выплаты единовременной компенсации
при получении увечья сотрудником
правоохранительного органа Республики Казахстан,
государственной фельдъегерской службы в период
исполнения им служебных обязанностей, а также в
случае его гибели (смерти) лицам, имеющим право
на ее получение
Журнал регистрации заявлений на выплату единовременной
компенсации при получении увечья сотрудником
правоохранительного органа Республики Казахстан,
государственной фельдъегерской службы в период исполнения им
служебных обязанностей, а также в случае его гибели (смерти)
лицам, имеющим право на ее получение
Ф.И.О. сотрудника, получившего увечье, в том числе умершего, и его адрес
Ф.И.О. иждивенца, наследника умершего сотрудника и его адрес
Причина возмещения ущерба (смерть, инвалидность, тяжелое или легкое увечье)
Сумма единовременной компенсации
№ и дата платежного документа
Если отказано в регистрации заявления, то причина отказа
1
2
3
4
5
6
7
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Приложение
к Правилам сохранения социального
обеспечения, всех льгот и преимуществ
при выходе на пенсию лиц, права
которых иметь специальные звания и
классные чины, а также носить
форменную одежду упразднены
СПРАВКА
о регистрации лиц, права которых иметь специальные звания и
классные чины, а также носить форменную одежду упразднены, с
сохранением социального обеспечения, всех льгот и преимуществ
при выходе на пенсию по линии правоохранительных органов
и государственной фельдъегерской службы
Выдана ________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование государственного органа, подразделения)

1. Тегі, аты, әкесінің аты ________________
2. Жойылу сәтіндегі арнаулы атағы (сыныптық шені) _____________
3. Құқық қорғау органы, мемлекеттік фельдъегерлік қызмет қызметкерінің жойылу сәтіндегі атқарған лауазымы _____________________________________
4. Арнаулы атақтарды және сыныптық шендерді иелену, сондай-ақ нысанды киім киіп жүру құқығы жойылуына байланысты мемлекеттік немесе азаматтық лауазымға ауыстыру туралы
2012 жылғы "____"_________ № ______ бұйрық.
Мөр орны Органның кадр қызметінің басшысы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
5 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
6 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
7 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
8 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
9 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
10 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
11 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
12 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№1140 қаулысына
13 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
14 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
15 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
16 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
17 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
18 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
19 қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
20 қосымша
Ескерту.К үші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
21 қосымша
Ескерту.К үші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 1140 қаулысына
22 қосымша
Ескерту.К үші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 733 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1. Фамилия, имя, отчество _____________________________________
_____________________________________________________________________
2. Специальное звание (классный чин) на момент упразднения ____
_____________________________________________________________________
3. Занимаемая должность сотрудника правоохранительного органа,
государственной фельдъегерской службы на момент упразднения _________
_____________________________________________________________________
4. Приказ о переводе на государственную или гражданскую
должность в связи с упразднением права иметь специальные звания и
классные чины, а также носить форменную одежду от "_"____20__года №__
Место печати Руководитель кадровой службы органа
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 5 утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 6 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 7 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 8 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 9 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 10 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 11 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 12 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 13 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 14 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 15 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 16 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 17 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 18 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 19 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 20 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 733 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 21 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 733 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 1140
Сноска. Приложение 22 утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 733 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).