"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 640 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 1256 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 маусымдағы № 640 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігіне 2014 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 4364578400 (төрт миллиард үш жүз алпыс төрт миллион бес жүз жетпіс сегіз мың төрт жүз) теңге сомасында ақша қаражаты мынадай жобаларды іске асыру үшін Астана қаласының әкімдігіне нысаналы даму трансферттері түрінде аудару үшін бөлінсін:».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2014 года № 640 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 1256
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2014 года № 640 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству энергетики Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, денежные средства в сумме 4364578400 (четыре миллиарда триста шестьдесят четыре миллиона пятьсот семьдесят восемь тысяч четыреста) тенге для перечисления акимату города Астаны в виде целевых трансфертов на развитие для реализации следующих проектов:».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов