"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 871 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 1257 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 871 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне Шығыс Қазақстан облысының әкімдігіне аудару үшін 2014 жылғы 29 тамызда Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында өтетін «Невада-Семей» халықаралық ядролық сынаққа қарсы қозғалысының 25 жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындауға және оны өткізуге 2014 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен ағымдағы нысаналы трансферт түрінде 69520133 (алпыс тоғыз миллион бес жүз жиырма мың бір жүз отыз үш) теңге сомасында қаражат бөлінсін.»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Шығыс Қазақстан облысының әкімі 2014 жылғы 1 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуы жөнінде есеп берсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 871 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 1257
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 871 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству культуры и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, средства в сумме 69520133 (шестьдесят девять миллионов пятьсот двадцать тысяч сто тридцать три) тенге для перечисления акимату Восточно-Казахстанской области в виде целевых текущих трансфертов на подготовку и проведение Международной конференции, посвященной 25-летию международного антиядерного движения «Невада-Семей», 29 августа 2014 года в городе Семей Восточно-Казахстанской области.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Акиму Восточно-Казахстанской области в срок до 1 декабря 2014 года представить в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов