"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 774 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 1294 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 шілдедегі № 774 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне 2014 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен жалпы құны 6488273300 (алты миллиард төрт жүз сексен сегіз миллион екі жүз жетпіс үш мың үш жүз) теңге болатын «Орал қаласындағы әуежайдың жасанды ұшу-қону жолағын, рульдеу жолын және перронды реконструкциялау, 1-кезек» жобасы бойынша ұшу-қону жолағын реконструкциялауға 3816870570 (үш миллиард сегіз жүз он алты миллион сегіз жүз жетпіс мың бес жүз жетпіс) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлінсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 774 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2014 года № 1294
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2014 года № 774 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, денежные средства в сумме 3816870570 (три миллиарда восемьсот шестнадцать миллионов восемьсот семьдесят тысяч пятьсот семьдесят) тенге на реконструкцию взлетно-посадочной полосы по проекту «Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы, рулежной дорожки и перрона в аэропорту города Уральск, 1 очередь» общей стоимостью 6488273300 (шесть миллиардов четыреста восемьдесят восемь миллионов двести семьдесят три тысячи триста) тенге.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов