Мұнай өнімдерін жеткізу жөніндегі бірыңғай операторды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 1304 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 776 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2023 № 776 қаулысымен.
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" 2011 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 12-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара және Авиация қызметтеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланына, азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті органға, мемлекеттік материалдық резерв саласындағы уәкілетті органға мұнай өнімдерін жеткізу жөніндегі бірыңғай оператор болып мыналар белгіленсін:
1) Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 24.05.2019 № 316 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) бензинді, дизель отынын, мазутты, авиациялық отынды (МемСТ 10227-86 "Реактивті қозғалтқыштарға арналған отын. Техникалық шарттар") – "ҚазМұнайГаз - Аэро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3) алып тасталды – ҚР Үкіметінің 24.02.2017 № 88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 24.02.2017 № 88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.05.2019 № 316 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.04.2020 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулыларымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов

Об определении единого оператора по поставке нефтепродуктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 1304. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2023 года № 776.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2023 № 776.
В соответствии с подпунктом 12-1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить единым оператором по поставке Вооруженным Силам Республики Казахстан, Пограничной и Авиационной службам Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Национальной гвардии Республики Казахстан, уполномоченному органу в сфере гражданской защиты, уполномоченному органу в области государственного материального резерва:
1) исключен постановлением Правительства РК от 24.05.2019 № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) бензина, дизельного топлива, мазута, авиационного топлива (ГОСТ 10227-86 "Топлива для реактивных двигателей. Технические условия") – товарищество с ограниченной ответственностью "КазМунайГаз - Аэро.
3) исключен постановлением Правительства РК от 24.02.2017 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 24.02.2017 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.05.2019 № 316 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.04.2020 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов