"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 1130 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1348 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 1130 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне 2014 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Бурабай ауданындағы «Щучинск-Николаевка» автомобиль жолын (0-28,7 км учаскесі) орташа жөндеуге нысаналы ағымдағы трансферттер түрінде Ақмола облысының әкімдігіне аудару үшін 225936000 (екі жүз жиырма бес миллион тоғыз жүз отыз алты мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2014 года № 1130 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1348
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2014 года № 1130 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, средства в сумме 225 936 000 (двести двадцать пять миллионов девятьсот тридцать шесть тысяч) тенге для перечисления акимату Акмолинской области в виде целевых текущих трансфертов на средний ремонт автомобильной дороги «Щучинск - Николаевка» (участок км 0-28,7) Бурабайского района.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов