Қазақстан Республикасының күшіне енген, сондай-ақ уақытша қолданылатын халықаралық шарттарын жариялауға арналған интернет-ресурсты айқындау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Электрондық ақпараттық ресурстарды мемлекеттік органдардың интернет-ресурстарына орналастыру ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 13 шілдедегі № 598 және "Мемлекеттік органдардың интернет-ресурстарына орналастырылатын мемлекеттік органдар туралы электрондық ақпараттық ресурстардың тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 3 қазандағы № 891 қаулыларына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1386 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 2 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2021 № 367 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңы 24-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының күшіне енген, сондай-ақ уақытша қолданылатын халықаралық шарттарын жариялауға арналған интернет-ресурс ретінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің интернет- ресурсы айқындалсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьр-Министр
К. Мәсімов

Об определении интернет-ресурса для опубликования вступивших в силу, а также временно применяемых международных договоров Республики Казахстан и внесении изменения и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2007 года № 598 "Об утверждении Правил размещения электронных информационных ресурсов на интернет-ресурсах государственных органов" и от 3 октября 2007 года № 891 "Об утверждении перечня электронных информационных ресурсов о государственных органах, размещаемых на интернет-ресурсах государственных органов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1386. Утратило силу Постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2021 года № 367.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.06.2021 № 367 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить в качестве интернет-ресурса для опубликования вступивших в силу, а также временно применяемых международных договоров Республики Казахстан интернет-ресурс Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов