Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1543 және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1543 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 4 мамырдағы № 444 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1424 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1543 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 80, 1054-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1543 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 444 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 32, 292-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1543 "О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы" и от 4 мая 2014 года № 444 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1543 "О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1424
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1543 «О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 80, ст. 1054);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 444 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1543 «О Стратегическом плане Министерства финансов Республики Казахстан на 2014 – 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 32, ст. 292).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов