Қостанай облысының білім беру және спорт ұйымдарына атау беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 57 қаулысы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4-1) тармақшасына және «Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, теміржол вокзалдарына, теміржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншігіндегі басқа да объектілерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттік заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есімін беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай білім беру және спорт ұйымдарында:
1) "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне - Ғафу Қайырбековтің;
2) "Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің музыка мектебі" мемлекеттік мекемесіне - Бақытжан Байқадамовтың;
3) Қостанай облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесіне - Қадырбек Оспановтың есімдері берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов

О присвоении наименований организациям образования и спорта Костанайской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 57
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 «Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить имена следующим организациям образования и спорта:
1) государственному учреждению «Средняя школа № 9 отдела образования акимата города Костаная» имя Гафу Кайырбекова;
2) государственному учреждению «Музыкальная школа отдела образования акимата города Аркалыка» имя Бахытжана Байкадамова;
3) государственному учреждению «Детско-юношеская спортивная школа № 1» Управления физической культуры и спорта акимата Костанайской области имя Кадырбека Оспанова.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов