"Азық-түлік қауіпсіздігі мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 781 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 90 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азық-түлік қауіпсіздігі мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 781 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
мына:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі;";
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары;" деген жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ҚазАгроИнновация" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша);";
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы ғылымдары академиясы" республикалық қоғамдық бірлестігінің президенті (келісім бойынша);";
"Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төрағасы (келісім бойынша).".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 781 "О создании Комиссии для выработки предложений по вопросам продовольственной безопасности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 90. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 34.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 781 "О создании Комиссии для выработки предложений по вопросам продовольственной безопасности" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
строки:
"вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан;";
"заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан;" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"председатель правления акционерного общества "КазАгроИнновация" (по согласованию);";
"президент республиканского общественного объединения "Академия сельскохозяйственных наук Республики Казахстан" (по согласованию);";
"председатель Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов