"Жамбыл облысында АН-2 ұшағының құлауы салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерiн тексеру жөнiнде үкiметтiк комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 11 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 117 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Жамбыл облысында АН-2 ұшағының құлауы салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерiн тексеру жөнiнде үкiметтiк комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 11 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жамбыл облысында АН-2 ұшағының құлауы салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерiн тексеру жөнiндегі үкiметтiк комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Бижанова Гүлнар Қадыржанқызы
«Қазақмыс корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Құқықтық бақылау департаментінің директоры (келісім бойынша)
Тілемісов Төреқожа Төлеубайұлы
«Кәсіп Қазақмыс» тау-кен, металлургия және аралас өндірістері қызметкерлерінің салалық кәсіптік одағы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2015 года № 11 "Об образовании правительственной комиссии по расследованию причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие падения самолета АН-2 в Жамбылской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 117
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 21 января 2015 года № 11 «Об образовании правительственной комиссии по расследованию причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие падения самолета АН-2 в Жамбылской области» следующее изменение:
ввести в состав правительственной комиссии по расследованию причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие падения самолета АН-2 в Жамбылской области, утвержденный указанным постановлением:
Бижанову
Гульнару Кадиржановну
директора Департамента правового контроля товарищества с ограниченной ответственностью «Корпорация Казахмыс» (по согласованию);
Тлемисова
Турекожу Толеубаевича
председателя общественного объединения «Отраслевой профсоюз работников горной, металлургической и смежных производств «Касіп Казахмыс» (по согласованию).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов