"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 232 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 9-бабының 9) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі 192-бабының 2-1-тармағына және «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы заңының 114-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының (бұдан әрі - қарыз алушы) «Атырау облысында алғашқы интеграцияланған газ-химия кешенінің инфрақұрылымын салу» инвестициялық стратегиялық жобасын іске асыру кезінде туындаған соңғы қарыз алушының («Kazakhstan Petrochemical Industries Inc.» (Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.)» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі) газтурбиналық электр станциясының жобалық-сметалық құжаттамасы түріндегі мүлкімен (бұдан әрі - мүлік) бюджеттік кредитті белгіленген тәуелсіз бағалаушының бағалау құны бойынша 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 ПРЧ 074 кредиттік шартқа сәйкес ұсынылған кредит бойынша кредит беруші алдындағы қарыз алушының міндеттемелері бойынша мерзімнен бұрын өтеу туралы ұсыныстарына келісім берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 232
В соответствии с подпунктом 9) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года «О Правительстве Республики Казахстан», пунктом 2-1 статьи 192 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (далее – заемщик) о досрочном погашении бюджетного кредита имуществом конечного заемщика (товарищество с ограниченной ответственностью «Kazakhstan Petrochemical Industries Inc.» (Казахстан Петрокемикал Индастриз Инк.)») в виде проектно-сметной документации газотурбинной электростанции (далее – имущество), возникшем при реализации инвестиционного стратегического проекта «Строительство инфраструктуры первого интегрированного газохимического комплекса в Атырауской области» по обязательствам заемщика перед кредитором по кредиту, предоставленному в соответствии с кредитным договором от 23 декабря 2009 года № 9 ПРЧ 074 по стоимости, определенной независимым оценщиком.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов