"Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 709 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 254 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келісімге қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 709 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды
көтермелеу және өзара қорғау туралы келісімге қол қою туралы»
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11
желтоқсандағы № 709 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келісімге қол қою туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 709 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және қорғау туралы келісімге қол қою туралы»;
1 және 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және қорғау туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі Әсет Өрентайұлы Исекешевке Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және қорғау туралы келісімге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.»;
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен мақұлданған Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келісім жобасында атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы мен Жапония арасындағы Инвестицияларды  көтермелеу және қорғау туралы келісім»;
Келісім жобасының 26-бабы 6-тармағының үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«20 ___ жылғы « ____ » « _____________ қаласында ағылшын тілінде екі данада жасалды».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 709 "О подписании Соглашения между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и взаимной защите инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 254
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 709 «О подписании Соглашения между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и взаимной защите инвестиций».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 11 декабря 2013 года № 709 «О подписании Соглашения между
Республикой Казахстан и Японией о поощрении и
взаимной защите инвестиций»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2013 года № 709 «О подписании Соглашения между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и взаимной защите инвестиций» следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О подписании Соглашения между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и защите инвестиций»;
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
«1. Одобрить прилагаемый проект Соглашения между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и защите инвестиций.
2. Уполномочить Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Исекешева Асета Орентаевича подписать от имени Республики Казахстан Соглашение между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и защите инвестиций, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.»;
в проекте Соглашения между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и взаимной защите инвестиций, одобренном вышеуказанным Указом, заголовок изложить в следующей редакции:
«Соглашение между Республикой Казахстан и Японией о поощрении и защите инвестиций»;
часть третью пункта 6 статьи 26 проекта Соглашения изложить в следующей редакции:
«Совершено в городе __________ «__» _________ 20__ года в двух экземплярах на английском языке.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев