Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 260 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 260 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Алтын белгі» белгісі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1253 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 47, 571-құжат).
2. «Орта білім беретін үздік ұйым» грантын беру тәртібін және оның мөлшерін белгілей отырып, оны беруге арналған конкурсты өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 393 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 40, 534-құжат).
3. «Үздік педагог» атағын беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 394 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 40, 535-құжат);
4. «Алтын белгі» белгісі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1253 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 608 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 49, 671-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 260
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2015 года № 260
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1253 «Об утверждении Положения о знаке «Алтын белгі» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 571).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 393 «Об утверждении Правил проведения конкурса на присуждение гранта «Лучшая организация среднего образования» с установлением порядка и размера его предоставления» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 40, ст. 534).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 394 «Об утверждении Правил присвоения звания «Лучший педагог» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 40, ст. 535).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2012 года № 608 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1253 «Об утверждении Положения о знаке «Алтын белгі» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 49, ст. 671).