Техникалық-экономикалық негіздемені сыйға тарту шарты бойынша жеке меншіктен республикалық меншікке қабылдауға келісім беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 331 қаулысы
«Сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» акционерлік қоғамының ««Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығының, «Қорғас - Шығыс қақпасы» шекара маңы сауда- экономикалық аймағының, Баскунчи, Қорғас кенттерінің және Алматы облысының Панфилов ауданындағы шекара заставасының учаскелерінде Қорғас өзеніндегі арна қалыптастыратын және қорғаныш құрылыстары» техникалық-экономикалық негіздемені сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О согласии принять технико-экономическое обоснование из частной собственности в республиканскую собственность по договору дарения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 331
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 «Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением акционерного общества «Международный центр приграничного сотрудничества «Хоргос» о передаче в республиканскую собственность по договору дарения технико-экономического обоснования «Руслоформирующие и защитные сооружения на реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества «Хоргос», Приграничной торгово-экономической зоны «Хоргос - Восточные ворота», поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области».
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов