Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылып отырған инвестициялық жобалардың 2015 жылға арналған тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 439 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 216-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылып отырған инвестициялық жобалардың 2015 жылға арналған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2015 жылғы 17 маусымдағы
№ 439 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылып отырған инвестициялық жобалардың 2015 жылға арналған тізбесі
Р/с №
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің
мөлшері
Қарыз алушы
1
2
3
4
5
6
1
Азия Даму
Банкі қаражаты есебінен екінші деңгейдегі банктер арқылы шағын және орта бизнесті қаржыландыру
228, 00 млн. АҚШ долларына балама

Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2015 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 439
В соответствии со статьей 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2015 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. МАСИМОВ
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2015 года № 439
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию
за счет средств негосударственных займов под
государственные гарантии на 2015 год
№ п/п
Наименование проекта
Общая стоимость проекта
Период реализации (годы)
Размер государственной гарантии
Заемщик
1
2
3
4
5
6
1
Финансирование малого и среднего бизнеса через банки второго уровня за счет средств Азиатского банка развития
эквивалентна 228,00 млн. долларам США

2015 2020
228, 00 млн. АҚШ долларына балама
«Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» акционерлік қоғамы

2015–2020
эквивалентна 228,00 млн. долларам США
Акционерное общество «Фонд развития предпринимательства  «Даму»