Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөнінде конкурстық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 441 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңес мүшелерінің ұсыныстарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөнінде конкурс өткізу үшін мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Бекетаев             - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі,
Руслан Бақытжанұлы     төраға
Есенов               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Амангелді Сағандекұлы  Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасы
Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері
бойынша өзара іс-қимыл департаментінің
директоры, төрағаның орынбасары
Құсайынов            - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика
Марат Әпсеметұлы       бірінші вице-министрі
Баеділов             – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қанат Ескендірұлы      Қазынашылық комитетінің төрағасы
Биниязов             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дархан Берікұлы        Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасы
Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері
бойынша өзара іс-қимыл департаменті
директорының орынбасары
Тортаев              - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бауыржан Қадырұлы      Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық мониторинг
бөлімі меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)
Ахметов              - Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты
Рашит Сайранұлы        Қаржы және бюджет комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Сабильянов           – Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі
Нұртай Салихұлы        Қаржы және бюджет комитетінің мүшесі (келісім
бойынша)
Мұхаметкәрім         – Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
Айгүл                  жөніндегі есеп комитетінің мүшесі (келісім
Мұхаметкәрімқызы       бойынша)
Ибраймов             – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Монетарлық
Дәурен Қалмұханұлы     операциялар және активтерді басқару
департаменті директорының орынбасары (келісім
бойынша).
2. Конкурстық комиссия заңнамада белгіленген тәртіппен 2015 жылғы 1 қыркүйекке дейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2015 – 2016 жылдарға жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау жөніндегі конкурсты өткізсін және оның нәтижелері бойынша конкурс жеңімпазын айқындасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О создании конкурсной комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 441
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать комиссию для проведения конкурса по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан с учетом представлений членов Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан в следующем составе:
Бекетаев
Руслан Бахытжанович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан, председатель
Исенов
Амангельды Сагандекович
-
директор Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
Кусаинов
Марат Апсеметович
-
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Баедилов
Канат Ескендирович
-
председатель Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
Биниязов
Дархан Берикович
-
заместитель директора Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан
Тортаев
Бауржан Кадырович
-
заместитель заведующего Отделом социально-экономического мониторинга Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Ахметов
Рашит Сайранович
-
председатель Комитета по финансам и бюджету Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Сабильянов
Нуртай Салихулы
-
член Комитета по финансам и бюджету Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Мухаметкарим
Айгуль Мухаметкаримовна
-
член Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
Ибраймов
Даурен Калмуханович
-
заместитель директора Департамента монетарных операций и управления активами Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию).
2. Конкурсной комиссии в установленном законодательством порядке провести конкурс до 1 сентября 2015 года по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан на 2015 – 2016 годы и определить по его результатам победителя конкурса.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов