"Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 маусымдағы № 465 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" 1995 жылғы
18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық
заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Жеңіс Махмұдұлы Қасымбекті "Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 06.05.2019 № 257 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2015 года № 465.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству национальной экономики Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Касымбека Жениса Махмудулы в состав Совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 06.05.2019 № 257.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов