"Аусылға қарсы вакцина сатып алудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 544 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Аусылға қарсы вакцина сатып алудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Аусылға қарсы вакцина сатып алудың кейбір мәселелері туралы
Жануарлар аусылына қарсы профилактикалық іс-шараларды уақтылы жүргізу мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) «Мемлекеттік сатып алу туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-тармағының 65) тармақшасына сәйкес «Жануарлар саулығын қорғаудың федералдық орталығы» федералдық мемлекеттік бюджеттік мекемесін (Ресей Федерациясы, Владимир қаласы) аусылға қарсы тазартылған вакцинаны жеткізуші етіп айқындасын;
2) осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
2. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах закупа вакцин против ящура"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 544
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О некоторых вопросах закупа вакцин против ящура».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О некоторых вопросах закупа вакцин против ящура
В целях своевременного проведения профилактических мероприятий против ящура животных ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Правительству Республики Казахстан:
1) определить Федеральное государственное бюджетное учреждение «Федеральный центр охраны здоровья животных» (Российская Федерация, город Владимир) поставщиком очищенной вакцины против ящура в соответствии с подпунктом 65) пункта 1 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках»;
2) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
2. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев