Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 552 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 21 шілдедегі
№ 552 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Техногендік минералдық түзілімдердің мемлекеттік кадастрын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1454 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 114-құжат).
2. «Жер қойнауын пайдаланушылар ұсынатын алғашқы есепке алу материалдарына негізделген жер қойнауының жай-күйі туралы геологиялық есептің арнаулы нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1459 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 117-құжат).
3. «Кен орындарының және пайдалы қазбалар көрініс белгілерінің мемлекеттік кадастрын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1494 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 10-11, 133-құжат).
4. «Тәулігіне екі мың және одан да көп текше метр көлеміндегі өндірістік-техникалық жерасты суларын пайдалы қазбаны өндірудің технологиялық схемасына сәйкес қаттарға айдау үшін барлау мен өндіруге не тау-кен қазбаларын пайдалану кезінде су деңгейін төмендету мақсатында жерасты суларын өндіруге арналған рұқсат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1521 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 12, 151-құжат).
5. «Жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеуге арналған келісімшарт (шарт) жасасу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 99 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 26, 357-құжат).
6. «Кен орындарының және пайдалы қазбалар көрініс белгілерінің мемлекеттік кадастрын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1494 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1764 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 7, 153-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 552
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2015 года № 552
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1454 «Об утверждении Правил ведения государственного кадастра техногенных минеральных образований (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 114).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1459 «Об утверждении специальных форм геологической отчетности, представляемой недропользователями о состоянии недр, базирующейся на материалах первичного учета (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 117).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1494 «Об утверждении Правил ведения государственного кадастра месторождений и проявлений полезных ископаемых» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 10-11, ст. 133).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1521 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на разведку и добычу производственно-технических подземных вод в объемах две тысячи и более кубических метров в сутки для их закачки в пласт в соответствии с технологической схемой добычи полезного ископаемого, либо на добычу подземных вод для целей водопонижения при эксплуатации горных выработок» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 12, ст. 151).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 99 «Об утверждении Правил заключения Контракта (договора) на государственное геологическое изучение недр» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 26, ст. 357).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1764 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1494 «Об утверждении Правил ведения государственного кадастра месторождений и проявлений полезных ископаемых» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 153).

7. «Кен орындарының және пайдалы қазбалар көрініс белгілерінің мемлекеттік кадастрын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1494 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 1004 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 57, 782-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2013 года № 1004 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1494 «Об утверждении Правил ведения государственного кадастра месторождений и проявлений полезных ископаемых» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 57, ст. 782).