Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 567 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 23 шілдедегі
№ 567 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының аумағында алғаш рет өндірілетін (дайындалатын) және алғаш рет әкелінетін (импортталатын) азық қоспаларын мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы № 175 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 9, 99-құжат).
2. «Жануарлар өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөп қоспаларын өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі ұйымдарға есептік нөмірлер беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 1755 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 55, 453-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 тамыздағы № 136 Жарлығын іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1090 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 8) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 778-құжат).
4. «Ветеринариялық бақылау бекеттеріндегі мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторларды нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1150 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 799-құжат).
5. «Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына, импортына және транзитіне рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 132 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 29, 381-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 567
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2015 года № 567
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года № 175 «Об утверждении Правил государственной регистрации впервые производимых (изготавливаемых) и впервые ввозимых (импортируемых) на территорию Республики Казахстан кормов и кормовых добавок» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 9, ст. 99).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2009 года № 1755 «Об утверждении Правил присвоения учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 55, ст. 453).
3. Подпункт 8) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1090 «О некоторых вопросах реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 августа 2011 года № 136 «О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 778).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1150 «Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных ветеринарно-санитарных инспекторов на ветеринарных контрольных постах форменной одеждой (без погон)» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 799).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 132 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 29, ст. 381).

6. «Қазақстан Республикасының аумағында алғаш рет өндiрiлетiн (дайындалатын) және алғаш рет әкелiнетiн (импортталатын) азықтарды және азық қоспаларын мемлекеттiк тiркеу ережесiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы № 175 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 668 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 702-құжат).
7. «Ауыл шаруашылығы жануарларының жеке нөмірлер эмиссиясы рәсімінің операторын айқындау және Процессингтік орталықтың жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 шілдедегі № 959 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 880-құжат).
8. «Жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1563 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 3, 46-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 390 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 423-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1563 және «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 19 наурыздағы № 263 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 1335 қаулысының 1-тармағының 1) тармақашсы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 71, 940-құжат).
11. «Ветеринария саласындағы қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1511 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 78, 1027-құжат).
12. «Жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1563 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 1022 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 59-60, 558-құжат).

6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 668 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года № 175 «Об утверждении Правил государственной регистрации впервые производимых (изготавливаемых) и впервые ввозимых (импортируемых) на территорию Республики Казахстан кормов и кормовых добавок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 702).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2012 года № 959 «Об определении оператора процедуры эмиссии индивидуальных номеров сельскохозяйственных животных и утверждении Правил функционирования процессингового центра» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 880).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1563 «Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных ветеринарных организаций, созданных местными исполнительными органами» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 3, ст. 46).
9. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 390 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 423).
10. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2013 года № 1335 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1563 «Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных ветеринарных организаций, созданных местными исполнительными органами» и от 19 марта 2013 года № 263 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 71, ст. 940).
11. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1511 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 78, ст. 1027).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2014 года № 1022 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1563 «Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных ветеринарных организаций, созданных местными исполнительными органами» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 59-60 ст. 558).