"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін қызметті өткеру ерекшеліктерін ескере отырып, азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидалары мен заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1564 қаулысына өзгерістер енгізу және "Арнаулы (әскери) оқу орындарының бірінші және екінші курстарының курсанттарына пошталық жөнелтілімдері үшін ақшалай өтемақының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 1205 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 679 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.03.2024 № 195 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін қызметті өткеру ерекшеліктерін ескере отырып, азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидалары мен заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1564 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы";
2) кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" 2012 жылғы 13 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы 73-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
3) 1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидалары бекітілсін.";
4) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін қызметті өткеру ерекшеліктерін ескере отырып, азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидаларында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидалары";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Қазақстан Республикасы арнаулы мемлекеттік органдарының
жекелеген санаттағы қызметкерлерін азық-түлікпен қамтамасыз ету қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының жекелеген санаттағы қызметкерлерін азық-түлікпен бейбіт уақытта қамтамасыз ету тәртібін айқындайды.".

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1564 "Об утверждении Правил и натуральных норм обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан с учетом особенностей прохождения службы" и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 1205 "Об утверждении размера денежной компенсации курсантам первых и вторых курсов специальных (военных) учебных заведений за почтовые отправления"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 679. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 195.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.03.2024 № 195.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1564 "Об утверждении Правил и натуральных норм обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан с учетом особенностей прохождения службы" следующие изменения:
1) заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан";
2) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 4 статьи 73 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2012 года "О специальных государственных органах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
3) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан.";
4) в Правилах обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан с учетом особенностей прохождения службы, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан (далее - Правила) определяют порядок обеспечения продовольствием отдельных категорий сотрудников специальных государственных органов Республики Казахстан в мирное время.".

2. "Арнаулы (әскери) оқу орындарының бірінші және екінші курстарының курсанттарына пошталық жөнелтілімдері үшін ақшалай өтемақының мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қыркүйектегі № 1205 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1033-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2012 года № 1205 "Об утверждении размера денежной компенсации курсантам первых и вторых курсов специальных (военных) учебных заведений за почтовые отправления" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1033).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов