"Ұлттық даму институттарының және индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шараларын іске асыруға уәкілетті, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы тікелей не жанама түрде мемлекетке тиесілі өзге де заңды тұлғалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 605 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 731 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 шілдедегі № 450 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.07.2016 № 450 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ұлттық даму институттарының және индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шараларын іске асыруға уәкілетті, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы тікелей не жанама түрде мемлекетке тиесілі өзге де заңды тұлғалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 605 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 49, 669-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұлттық даму институттарының және индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шараларын іске асыруға уәкілетті, дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы тікелей не жанама түрде мемлекетке тиесілі өзге де заңды тұлғалардың тізбесінде:
6-тармақта:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Астана Конвеншн Бюросы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі»;
он алтыншы абзац алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Павлодар» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Алматы» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Атырау» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Байқоңыр (Байконур)» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Astana» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Ақтөбе» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Солтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Тобыл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Орал» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Есіл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Тараз» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«Шымкент» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы».

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2012 года № 605 "Об утверждении перечня национальных институтов развития и иных юридических лиц, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо либо косвенно принадлежат государству, уполномоченных на реализацию мер государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2015 года № 731. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2016 года № 450
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.07.2016 № 450 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2012 года № 605 «Об утверждении перечня национальных институтов развития и иных юридических лиц, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо либо косвенно принадлежат государству, уполномоченных на реализацию мер государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 49, ст. 669) следующие изменения и дополнения:
в перечне национальных институтов развития и иных юридических лиц, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых прямо либо косвенно принадлежат государству, уполномоченных на реализацию мер государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6:
абзац третий изложить в следующей редакции:
«товарищество с ограниченной ответственностью «Астана Конвеншн Бюро»;
абзац шестнадцатый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
«акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Каспий»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Павлодар»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Ертіс»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Жетісу»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Алматы»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Атырау»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Байконыр (Байконур)»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Astana»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Актобе»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Сарыарка»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Солтүстік»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Тобол»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Орал»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Есиль»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Тараз»;
акционерное общество «Национальная компания «Социально-предпринимательская корпорация «Шымкент».

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-министр
Республики Казахстан               К. Масимов