Непал Федеративтік Демократиялық Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 832 қаулысы
Непал Федеративтік Демократиялық Республикасында қалыптасқан әлеуметтік-экономикалық ахуалға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Непал Федеративтік Демократиялық Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2015 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің айырбастау күнгі ресми бағамы бойынша 200000 (екі жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты мына арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін:
Account Name        :Prime Minister`s Disaster Relief Fund,
Address             :Corporate Office -, EBL House,
Lazimpat, P.O.Box 13384, Kathmandu, Nepal
Bank                :Everest Bank Ltd.,
Baneshwor, Kathmandu, Nepal
Account No.         :00101102200012
Swift Code          :EVBLNPKA
Mediator Bank       :Standard Chartered Bank, New York, USA
Swift code of
Mediator Bank/BIC   :SCBL US 33
Account No          :3582-059378-001
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Федеративной Демократической Республике Непал
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 832
В связи с социально-экономической ситуацией, сложившейся в Федеративной Демократической Республике Непал, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2015 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме, эквивалентной 200 000 (двести тысяч) долларам США, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на день конвертации для оказания официальной гуманитарной помощи Федеративной Демократической Республике Непал.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет:
Account Name
Address
Bank
Account No.
Swift Code
Mediator Bank
Swift code of
Mediator Bank/BIC
Account No
:Prime Minister`s Disaster Relief Fund,
:Corporate Office -, EBL House, Lazimpat, P.O.Box
13384, Kathmandu, Nepal
:Everest Bank Ltd.,
Baneshwor, Kathmandu, Nepal
:00101102200012
:EVBLNPKA
:Standard Chartered Bank, New York, USA
:SCBL US 33
:3582-059378-001
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов