Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қарулы күштері инженерлік әскерлерінің гуманитарлық минасыздандыру саласындағы ынтымақтастық туралы келісімді іске асыру үшін жауапты Қазақстан Республикасының уәкілетті органын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 879 қаулысы
2014 жылғы 30 мамырда Минскіде жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің қарулы күштері инженерлік әскерлерінің гуманитарлық минасыздандыру саласындағы ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі көрсетілген Келісімді іске асыру үшін жауапты уәкілетті орган болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

Об определении уполномоченного органа Республики Казахстан, ответственного за реализацию Соглашения о сотрудничестве инженерных войск вооруженных сил государств-участников Содружества Независимых Государств в области гуманитарного разминирования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года № 879
В соответствии со статьей 10 Соглашения о сотрудничестве инженерных войск вооруженных сил государств-участников Содружества Независимых Государств в области гуманитарного разминирования, совершенного в Минске 30 мая 2014 года (далее – Соглашение), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство обороны Республики Казахстан уполномоченным органом, ответственным за реализацию указанного Соглашения.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный Комитет Содружества Независимых Государств о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                  К. Масимов