Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" 1999 жылғы 15 маусымдағы № 751 және "Тұрғын жайларды күтіп ұстау және орталықтандырылған жылыту мемлекет есебінен қамтамасыз етілетін жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара заставалары мен комендатуралардың тізбесін бекіту туралы" 2012 жылғы 12 қазандағы № 1293 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 1022 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 96 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.03.2018 № 96 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 28 қаулысымен.
2) "Тұрғын жайларды күтіп ұстау және орталықтандырылған жылыту мемлекет есебінен қамтамасыз етілетін жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара заставалары мен комендатуралардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1293 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, 1079- құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тұрғын жайларды күтіп ұстау және орталықтандырылған жылыту мемлекет есебінен қамтамасыз етілетін жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара заставалары мен комендатуралардың тізбесінде:
"2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті" деген бөлімдегі:
мына:
"
№ 45 әскери қалашық, Алматы облысы, Алматы қаласы, Медеу ауданы
Жабық
2466
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
№ 45 әскери қалашық, Алматы облысы, Іле ауданы Қараой кенті.
Жабық
2466
".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 28 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 751 "Об утверждении перечня государственных учреждений Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета" и от 12 октября 2012 года № 1293 "Об утверждении перечня закрытых и обособленных военных городков, пограничных застав и комендатур, содержание жилищ и централизованное отопление в которых обеспечиваются за счет государства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 1022. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 96
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.03.2018 № 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 28;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 1293 "Об утверждении перечня закрытых и обособленных военных городков, пограничных застав и комендатур, содержание жилищ и централизованное отопление в которых обеспечиваются за счет государства" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1079):
в перечне закрытых и обособленных военных городков, пограничных застав и комендатур, содержание жилищ и централизованное отопление в которых обеспечиваются за счет государства, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Комитет национальной безопасности Республики Казахстан":
строку:
"
Военный городок № 45, Алматинская область, г. Алматы, Медеуский район
Закрытый
2466
"
изложить в следующей редакции:
"
Военный городок № 45, Алматинская область, Илийский район, поселок Караой
Закрытый
2466
".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 28.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К.Масимов