Кейбір акционерлік қоғамдардың акцияларын сенімгерлік басқаруға беруге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 1044 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 193-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамына «Ақтөбе халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының, «Атырау халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының және «Павлодар әуежайы» акционерлік қоғамының акциялар пакетінің 100 %-ын «Airport Management Group» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне сенімгерлік басқаруға беруге рұқсат етілсін.
2. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы (келісім бойынша) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О выдаче разрешения на передачу акций некоторых акционерных обществ в доверительное управление
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 1044
В соответствии с пунктом 3 статьи 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына» передачу 100 % пакетов акций акционерного общества «Международный аэропорт Актобе», акционерного общества «Международный аэропорт Атырау» и акционерного общества «Аэропорт Павлодар» в доверительное управление товариществу с ограниченной ответственностью «Airport Management Group».
2. Акционерному обществу «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов