Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің республикалық және жергілікті жобаларын қолдау жөніндегі заңды тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1057 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.04.2022 № 214 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 154-4-бабына және "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" 2015 жылғы 31 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы 19-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. "Kazakhstan Project Preparation Fund" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі денсаулық сақтау саласындағы республикалық мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын қоспағанда, республикалық мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын қолдау жөніндегі заңды тұлға болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-1. "Turar Healthcare" коммерциялық емес акционерлік қоғамы денсаулық сақтау саласындағы республикалық және жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультативтік қолдау жөніндегі заңды тұлға болып айқындалсын.
Ескерту. Қаулы 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

Об определении юридических лиц по сопровождению республиканских и местных проектов государственно-частного партнерства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1057. Утратило силу Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2022 года № 214
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.04.2022 № 214.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 154-4 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 3) статьи 19 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhstan Project Preparation Fund" юридическим лицом по сопровождению республиканских проектов государственно-частного партнерства, за исключением республиканских проектов государственно-частного партнерства в области здравоохранения.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
1-1. Определить некоммерческое акционерное общество "Turar Healthcare" юридическим лицом по консультативному сопровождению республиканских и местных проектов государственно-частного партнерства в области здравоохранения.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов