Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1085 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1085 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Денсаулық сақтау жөнiндегi ұлттық үйлестiру кеңесiн құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 5, 48-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 3 тамыздағы № 737 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 29, 312-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 293 қаулысы.
4. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 қазандағы № 899 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 37, 416-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 мамырдағы № 745 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 237-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 қыркүйектегі № 875 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 461-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 1000 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 745-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 432 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 557-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1085
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2015 года № 1085
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99 «О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 5, ст. 48).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2006 года № 737 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 29, ст. 312).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2007 года № 293 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99».
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2007 года № 899 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 416).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2009 года № 745 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 237).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2010 года № 875 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 461).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 1000 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99 «О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 745).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 432 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99 «О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 557).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 1457 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1171-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы № 99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 583 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 538-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 19-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 212-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 18-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 540-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2012 года № 1457 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99 «О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1171).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 583 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 99 «О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 538).
11. Пункт 19 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 212).
12. Пункт 18 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 540).