«Маңғыстау өнеркәсіптік компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1094 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Маңғыстау өнеркәсіптік компаниясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (бұдан әрі – серіктестік) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) серіктестікті таратудан кейін қалған мүлікті республикалық меншікке қабылдасын.
3. «Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат) мынадай өзгерістер енгізілген:
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері мен қатысу үлестері республикалық меншікте қалатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
«Маңғыстау облысы» деген бөлімде:
реттік нөмірі 235-жол алып тасталсын.
4. «Маңғыстау облысының өнеркәсіптік кешенін қайта құрылымдау жөніндегі бірінші кезектегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 ақпандағы № 83 қаулысының 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О ликвидации товарищества с ограниченной ответственностью "Мангистауская промышленная компания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1094
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать товарищество с ограниченной ответственностью «Мангистауская промышленная компания» (далее – товарищество).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) принять меры, вытекающие из настоящего постановления;
2) оставшееся имущество после ликвидации товарищества принять в республиканскую собственность.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 «О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124) следующее изменение:
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли участия которых остаются в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Мангистауская область»:
строку, порядковый номер 235, исключить.
4. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1998 года № 83 «О первоочередных мерах по реструктуризации промышленного комплекса Мангистауской области».
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов