"Жеке қосалқы шаруашылықтан алынатын ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1130 қаулысы
2016 жылғы 2 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке қосалқы шаруашылықтан алынатын ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 813 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға субсидияланатын қосылған құн салығы сомасының мөлшерін айқындау үшін қолданылатын, жеке қосалқы шаруашылықтан сатып алынған ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормаларын бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға субсидияланатын қосылған құн салығы сомасының мөлшерін айқындау үшін қолданылатын, жеке қосалқы шаруашылықтан сатып алынған ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормалары бекітілсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген жеке қосалқы шаруашылықтан алынатын ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормаларында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға субсидияланатын қосылған құн салығы сомасының мөлшерін айқындау үшін қолданылатын, жеке қосалқы шаруашылықтан сатып алынған ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормалары»;
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.
Тірі ірі қара мал
01.41.10
бас
5
».
2. Осы қаулы 2016 жылғы 2 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2015 года № 813 "Об утверждении норм физического объема сельскохозяйственной продукции от личного подсобного хозяйства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1130
Вводится в действие со 2 июня 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2015 года № 813 «Об утверждении норм физического объема сельскохозяйственной продукции от личного подсобного хозяйства» следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Об утверждении норм физического объема сельскохозяйственной продукции, закупленной от личного подсобного хозяйства, применяемых для определения размера суммы налога на добавленную стоимость, субсидируемой заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые нормы физического объема сельскохозяйственной продукции, закупленной от личного подсобного хозяйства, применяемых для определения размера суммы налога на добавленную стоимость, субсидируемой заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса.»;
в нормах физического объема сельскохозяйственной продукции от личного подсобного хозяйства, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Нормы физического объема сельскохозяйственной продукции, закупленной от личного подсобного хозяйства, применяемых для определения размера суммы налога на добавленную стоимость, субсидируемой заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса»;
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
«
1.
Скот крупный рогатый живой
01.41.10
голов
5
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со 2 июня 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов