Өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлары, жұмыстары, қызметтері сатып алынатын қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелері мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесін, сондай-ақ қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындарынан сатып алынатын, олар өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемін бекіту және "Төтенше жағдай аймағындағы халықтың ең төменгі тіршілігін қамтамасыз ету нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1423 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 79 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 758 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 29) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлары, жұмыстары, қызметтері сатып алынатын қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелері мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесі;
2) қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындарынан сатып алынатын, олар өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарларың, жұмыстарың, қызметтерің тізбесі мен көлемі бекітілсін.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2023 № 552 қаулысымен.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 79 қаулысымен
бекітілген
Өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлары, жұмыстары, қызметтері сатып алынатын қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелері мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2021 № 993 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

Об утверждении перечня государственных предприятий учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, у которых приобретаются производимые, выполняемые, оказываемые ими товары, работы, услуги, а также перечня и объемов товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1423 "Об утверждении норм минимального жизнеобеспечения населения, находящегося в зоне чрезвычайной ситуации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 79. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 758.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 758 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 29) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень государственных предприятий учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, у которых приобретаются производимые, выполняемые, оказываемые ими товары, работы, услуги;
2) перечень и объемы товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.07.2023 № 552.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2016 года № 79
Перечень государственных предприятий учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, у которых приобретаются производимые, выполняемые, оказываемые ими товары, работы, услуги
Сноска. Перечень - в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2021 № 993 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы.

2. Қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің "Еңбек-Өскемен" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 79 қаулысымен
бекітілген
Қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындарынан сатып алынатын, олар өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемі
Ескерту. Тізбе мен көлем жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 31.12.2021 № 993 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с № Өндірілетін, орындалатын, көрсетілетін тауарлардың, жұмыстардың және қызметтердің атауы Өлшем бірлігі Жылдық көлем
Ішкі істер органдары үшін Мемлекеттік мекемелер және өзге де ұйымдар үшін
1 2 3 4 5

2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Еңбек-Өскемен" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2016 года № 79
Перечень и объемы товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
Сноска. Перечень - в редакции постановления Правительства РК от 31.12.2021 № 993 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование производимых, выполняемых, оказываемых товаров, работ и услуг
Единица измерения
Годовой объем
Для органов внутренних дел
Для государственных учреждений и иных организации
1
2
3
4
5

192
Кір жуу ұнтағын өлшеп орау және сабын-жуғыш және заласыздандырғыш заттар құю
кг
5000
193
Полиграфиялық, типографиялық көрсетілетін қызметтер
мың теңге
20000
194
Түптеу-картонаж көрсетілетін қызметтері
мың теңге
5000
195
Қағаз кесу
мың теңге
10000
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
* 176-жол – қолданылу мерзімі 3 жыл;
** 187-жол – қылмыстық-атқару жүйесі мекемелері үшін
қ.м
қума метр
м3
текше метр
м2
шаршы метр
кг
килограмм
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 79 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарларын, жұмыстарын, қызметтерін қылмыстық-атқару жүйесінің органдары сатып алатын түзеу мекемелері мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесін, сондай-ақ оларды өндіретін, орындайтын, көрсететін түзеу мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындарынан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 1002 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қарамағындағы кейбір ұйымдарды қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 cәуірдегі № 335 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 180-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 1002 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1002 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 1002 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2282 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 342 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 499-құжат).
6. "Өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарларын, жұмыстарын, қызметтерін қылмыстық-атқару жүйесінің органдары сатып алатын түзеу мекемелері мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесін, сондай-ақ оларды өндіретін, орындайтын, көрсететін түзеу мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындарынан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы № 1002 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 811 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 473-құжат).

192
Расфасовка стирального порошка и розлив мыломоющих и дезинфицирующих средств
кг
5000
193
Полиграфические, типографские услуги
тысяч тенге
20000
194
Переплетно-картонажные услуги
тысяч тенге
5000
195
Резка бумаги
тысяч тенге
10000
Примечание: расшифровка аббревиатур:
*строка 176 – срок действия 3 года
** строка 187 – для учреждений уголовно-исполнительной системы
п.м.
погонный метр
м3
кубический метр
м2
квадратный метр
кг
килограмм
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2016 года № 79
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1002 "Об утверждении перечня государственных предприятий исправительных учреждений, у которых приобретаются органами уголовно-исполнительной системы производимые, выполняемые, оказываемые ими товары, работы, услуги, а также перечня и объемов товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий исправительных учреждений".
2. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 335 "О реорганизации некоторых организаций, находящихся в ведении Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 180).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1310 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1002".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2282 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1002".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2012 года № 342 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 499).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2014 года № 811 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1002 "Об утверждении перечня государственных предприятий исправительных учреждений, у которых приобретаются органами уголовно-исполнительной системы производимые, выполняемые, оказываемые ими товары, работы, услуги, а также перечня и объемов товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий исправительных учреждений"" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 473).