"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 - 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 101 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға
арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан
Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
1-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 – 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2015 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2015 ж., № 22-VII, 164-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2016 жыл – 2 880 000 000 мың теңге;».
2-бап. Осы Заң 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2016 года № 101
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении изменения в Закон Республики Казахстан «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016 – 2018 годы».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Проект
З А К О Н
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в Закон Республики Казахстан
«О гарантированном трансферте из Национального фонда
Республики Казахстан на 2016 – 2018 годы»
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года «О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016 – 2018 годы» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2015 г., № 22-VII, ст. 164) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
«2016 год – 2 880 000 000 тысяч тенге;».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2016 года.
Президент
Республики Казахстан