"Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 857 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 165 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 938 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 19.12.2019 № 938 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 857 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 489-құжат) мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 857 "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 165. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2019 года № 938
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2019 № 938.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 857 "Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 489) следующее изменение:
в перечне пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов