2016 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 217 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігімен бірлесіп, жиынтық қаржыландыру жоспарына тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша өзгерістер енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап бір ай мерзімде стратегиялық жоспарға және бюджеттік бағдарламаларға тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 14 сәуірдегі
№ 217 қаулысына
қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Функционалдық топ
Атауы
Өзгерістер (+/-)
Әкімші
Бағдарлама
II. Шығындар
0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2016 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2016 года № 217
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством культуры и спорта Республики Казахстан внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
3. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан в месячный срок с момента подписания настоящего постановления внести соответствующие изменения и дополнения в стратегический план и бюджетные программы.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2016 года № 217
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2016 год
тыс. тенге
Функциональная группа
Наименование
Изменения (+/-)
Администратор
Программа
II. Затраты
0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
+ 959 917
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
- 959 917

240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
+ 959 917
036
Развитие спорта высших достижений
- 959 917