Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 260 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 30 сәуірдегі
№ 260 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. «Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери полициясы органдарын криминалистикалық техникамен жабдықтау нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 86 қаулысы.
2. «Азаматтарды жалпыға бiрдей әскери оқыту бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 650 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 694-құжат).
3. «Әскери қызметшілерге еңбек сіңірген жылдарына қарамастан, ұзақтығы 40 тәулік жыл сайынғы негізгі демалыс беру құқығын беретін қызмет өткеру жерлерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 шілдедегі № 942 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 868-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2016 года № 260
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2016 года № 260
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 86 «Об утверждении норм снабжения криминалистической техникой органов военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан».
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 650 «Об утверждении Программы всеобщего военного обучения граждан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 694).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2012 года № 942 «Об утверждении перечня местностей, служба в которых дает военнослужащим право на предоставление ежегодного основного отпуска, независимо от выслуги лет, продолжительностью 40 суток» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 868).