"Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитетінің мемлекеттер өкілдері мен лауазымды тұлғаларының құқықтық мәртебесі туралы келісімнің күшін жою туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 266 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитетінің мемлекеттер өкілдері мен лауазымды тұлғаларының құқықтық мәртебесі туралы келісімнің күшін жою туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитетінің
мемлекеттер өкілдері мен лауазымды тұлғаларының құқықтық
мәртебесі туралы келісімнің күшін жою туралы
«Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы» 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 1997 жылғы 28 наурызда Мәскеуде жасалған Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық комитетінің мемлекеттер өкілдері мен лауазымды тұлғаларының құқықтық мәртебесі туралы келісімнің күші жойылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О денонсации Соглашения о правовом статусе представителей государств и должностных лиц Межгосударственного экономического Комитета Экономического союза"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 266
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О денонсации Соглашения о правовом статусе представителей государств и должностных лиц Межгосударственного экономического Комитета Экономического союза».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                  К. Масимов
О денонсации Соглашения о правовом статусе представителей
государств и должностных лиц Межгосударственного экономического
Комитета Экономического союза
В соответствии со статьей 30 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года «О международных договорах Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Денонсировать Соглашение о правовом статусе представителей государств и должностных лиц Межгосударственного экономического Комитета Экономического союза, совершенное 28 марта 1997 года в Москве.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                  Н.Назарбаев