"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 465 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер» деген V бөлімде:
«Басқалар» деген 13-функционалдық топта:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» деген әкімші бойынша:
087 «Бизнестің жол картасы-2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» деген бағдарламада:
107 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
Ақмола облысы
169 046
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысы
1 280 324
»;
мына:
«
Алматы қаласы
328 511
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы қаласы
351 629
»;
мына:
«
Өзгелер
1 134 396
»
деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2016 года № 465
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе V "Целевые трансферты из Национального фонда":
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в программе 087 "Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020":
в подпрограмме 107 "Целевые трансферты на развитие областным  бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Акмолинская область
169 046
"
изложить в следующей редакции:
"
Акмолинская область
1 280 324
";
строку:
"
города Алматы
328 511
"
изложить в следующей редакции:
"
города Алматы
351 629
";
строку:
"
Прочие
1 134 396
"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К.Масимов