"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 - 2019 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 509 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 - 2019 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 - 2019 жылдарға
арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мөлшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 - 2019 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2017 жыл - 2 880 000 000 мың теңге;
2018 жыл - 2 880 000 000 мың теңге;
2019 жыл - 2 880 000 000 мың теңге.
2-бап. Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2016 - 2018 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2015 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2015 ж., № 22-VІІ, 164-құжат; 2016 ж., № 5, 33-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 – 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 509
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 – 2019 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Проект
З А К О Н
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 – 2019 годы
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2017 – 2019 годы:
2017 год – 2 880 000 000 тысяч тенге;
2018 год – 2 880 000 000 тысяч тенге;
2019 год – 2 880 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2017 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2016 – 2018 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2015 г., № 22-VII, ст. 164; 2016 г., № 5, cт. 33).
Президент
Республики Казахстан