"Кейбір білім беру ұйымдарына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 267 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 692 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Кейбір білім беру ұйымдарына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 267 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Осы қаулы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген білім беру ұйымдары Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын Халықаралық мектеп мәртебесін беру қағидаларында көзделген талаптарды орындаған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 267 "О присвоении статуса международной школы некоторым организациям образования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2016 года № 692
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 267 «О присвоении статуса международной школы некоторым организациям образования» следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Настоящее постановление вводится в действие с момента выполнения в установленном законодательством порядке организациями образования, указанными в подпунктах 1), 2) и 3) пункта 1 настоящего постановления, требований, предусмотренных Правилами присвоения статуса международных школ, определяемыми Правительством Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    Б. Сагинтаев