Ғимараттарды сыйға тарту шарты бойынша жеке меншіктен республикалық меншікке қабылдауға келісу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 921 қаулысы
"Сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау атом энергетикалық комбинаты-Қазатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 1а шағын ауданы, 11-құрылыс мекенжайы бойынша орналасқан, теңгерімдік құны 441239021,62 теңге (төрт жүз қырық бір миллион екі жүз отыз тоғыз мың жиырма бір теңге алпыс екі тиын), уақытша өтеулі жер пайдалану құқығымен ұсынылған жалпы алаңы 0,7708 гектар жер учаскесінде орналасқан, жалпы алаңы 3496,3 шаршы метр ғимаратты сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О согласии принять здание из частной собственности в республиканскую по договору дарения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 921
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 "Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением товарищества с ограниченной ответственностью "Мангистауский атомный энергетический комбинат-Казатомпром" о передаче в республиканскую собственность здания общей площадью 3496,3 квадратных метра, находящегося на земельном участке общей площадью 0,7708 гектар, предоставленного на праве временного возмездного землепользования, расположенного по адресу: Мангистауская область, город Актау, 1а микрорайон, строение № 11, балансовой стоимостью 441239021,62 тенге (четыреста сорок один миллион двести тридцать девять тысяч двадцать один тенге шестьдесят два тиын) по договору дарения.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев