Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының жанындағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілінің және оның аппаратының 2017 жылға арналған шығыстар сметасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 наурыздағы № 141 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының жанындағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 28 қазандағы № 1664 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении сметы расходов Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности и его аппарата на 2017 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2017 года № 141
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2017.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 октября 2005 года № 1664 "Об утверждении Положения о Полномочном представителе Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының жанындағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілінің және оның аппаратының 2017 жылға арналған шығыстар сметасы бекітілсін.
2. Қоса беріліп отырған шығыстар сметасына сәйкес Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының жанындағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілін және оның аппаратын 2017 жылы қаржыландыруды 2017 жылға арналған республикалық бюджетте 013 "Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен жүзеге асырсын.

1. Утвердить прилагаемую смету расходов Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности и его аппарата на 2017 год.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан осуществлять финансирование Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности и его аппарата на 2017 год за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2017 год по программе 013 "Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств", согласно прилагаемой смете расходов.

3. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Републикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 28 наурыздағы
№ 141 қаулысымен
бекітілген
Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының жанындағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілінің және оның аппаратының 2017 жылға арналған шығыстар сметасы
Шығыстардың атауы
(013 "Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру" бағдарламаcы бойынша)
Сомасы (АҚШ долларымен )
1
2
Өкілетті өкілдің және оның аппараты қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2017 года № 141
Смета расходов Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности и его аппарата на 2017 год
Наименование расходов
(по программе 013 "Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств")
Сумма (в долларах США)
1
2
Оплата труда Полномочного представителя и сотрудников его аппарата